Webinar na żądanie

Qlik Sense February 2020 – co nowego?

Prelegent: Michał Nurzyński

Qlik Sense February 2020 – co nowego?

Qlik Sense February 2020 – to ciekawe zmiany w obszarze m.in.: zarządzania danymi, wizualizacji, integracji danych, konektorów oraz Augmented Analytics. W trakcie webinaru opowiemy o nowościach w Qlik Sense w zakresie m.in.:

 • Linii trendów, wskaźników w tabelach, niestandardowych podpowiedzi, zduplikowanych funkcji miar i innych ważnych zmian, wprowadzonych na podstawie sugestii klientów.
 • Dynamic Views – możliwości odświeżania danych na żądanie, w wybranych tabelach/wykresach.
 • Natural Language Processing (NLP) – ulepszonych mechanizmów rozpoznawania języka naturalnego. Funkcja ta pomaga poprawić jakość i trafność generowanych przez AI sugestii w Qlik Sense.

Dla kogo

 • Programistów Business Intelligence
 • Analityków Business Intelligence
 • Wszystkich osób, które pracują z platformą Qlik lub chcą poznać jej możliwości

Zapisz się na webinar

  W celu uczestnictwa w wydarzeniu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Hogart Business Intelligence Sp. z o.o. na zasadach określonych w polityce prywatności.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną dotyczących: webinarów, konferencji, szkoleń, oferty odnoszącej się do platformy Qlik na zasadach określonych w polityce prywatności.

  Dodatkowe informacje

  Webinar jest bezpłatny. 

  Prelegent

  Michał Nurzyński

  Presales Manager & Key Account Coordinator

  Wieloletni praktyk IT. Doświadczenie zdobył na polskim rynku ERP, specjalizując się w projektach związanych z controllingiem oraz zarządzaniem produkcją. Od ponad 5 lat konsultant, developer, trener i wielbiciel Qlika. Obecnie w firmie Hogart Business Intelligence zajmuje się m.in. wsparciem sprzedaży oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu platformy analitycznej Qlik. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego.

  Top