Lista webinarów

Webinar

Jak zintegrować Qlik Sense SaaS z MS Teams, aby dane były jeszcze bardziej przystępne.

W pracy z danymi ważne jest nie tylko to, aby mieć dostęp do przejrzystych wizualizacji oraz zaawansowanych narzędzi analitycznych, ale także aby te narzędzia były łatwo dostępne i intuicyjne. Ponadto w czasach rozwoju narzędzi typu ChatGPT normą staje się komunikacja z komputerem za pomocą naszego naturalnego języka np. polskiego lub angielskiego.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Qlik. W opublikowanej niedawno aktualizacji dodany został moduł pozwalający komunikować się z Qlikiem poprzez aplikację MS Teams. Dzięki tej integracji mamy dostęp do narzędzia Qlik Insight Advisor, któremu możemy zadawać pytania dotyczące naszych danych w języku polskim, a następnie od razu analizować rezultaty – i to bez wychodzenia z Teamsów!

Integracja jest bezproblemowa i trwa kilka minut, a korzystanie z nowych funkcjonalności jest jeszcze prostsze – wystarczy dodać aplikację Qlik do MS Teams, zalogować się do domeny QlikCloud, a następnie rozpocząć z Qlikiem rozmowę indywidualną, grupową, lub dodać go do dyskusji na wybranym kanale. Dane będą dostępne dla wszystkich użytkowników, a ich uzyskanie zajmie zaledwie kilka sekund.

Zapraszamy na webinar, na którym zaprezentujemy Państwu, jak to wszystko działa w praktyce.

Prelegenci

Damian Kowalski

Qlik Consultant

Czego dowiesz się w trakcie webinaru:

Jak dodać dostęp do Qlika w Teamsach i zaakceptować integrację po stronie Qlika.

W jaki sposób dołączać Qlika do rozmów indywidualnych lub grupowych.

Jak zadawać Qlikowi pytania na chacie oraz jak wyglądają odpowiedzi.

Jak zmieniać ustawienia czatu (np. Język) oraz co można dalej zrobić z odpowiedziami podanymi przez program.

Dla kogo?

Dla użytkowników biznesowych Qlik Cloud (SaaS) oraz Microsoft Teams.

Webinar do oglądania

Prelegent

Damian Kowalski

Qlik Consultant

Z Qlikiem pracuję niemal od 5 lat, na początku jako analityk biznesowy w firmie z branży finansowej, a obecnie jako konsultant w Hogart Business Intelligence.

Specjalizuję się także w statystyce i ekonometrii, udzielając hobbystycznie korepetycji z tych przedmiotów. Znajomość statystyki przydała mi się również w pracy z Qlikiem, gdzie m.in. realizowałem projekt dotyczący predykcji wyników finansowych dla firmy z branży medycznej. W tym kontekście interesuję się sztuczną inteligencją oraz Machine Learningiem, czyli narzędziami, które pozwolą tworzyć prognozy tak dokładne, jak nigdy wcześniej.

Prywatnie interesuję się też psychologią (którą studiowałem) oraz improwizacją teatralną.