Strona Główna

Qlik Sense

Analiza i wizualizacja danych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Najlepsza platforma analityczna.

Opis produktu

Qlik Sense

Qlik Sense to samoobsługowa aplikacja do wizualizacji i analizy danych - lider wśród wszystkich dostępnych na rynku systemów BI wg raportu Gartnera.

Eksploruj dane bez ograniczeń

Qlik Sense indeksuje i rozpoznaje wszystkie relacje między danymi, dzięki czemu analizy mogą być prowadzone w każdym kierunku.

Analizuj dane szybciej

Łatwo łącz i ładuj dane, twórz inteligentne wizualizacje i korzystaj z funkcji "przeciągnij i upuść", aby tworzyć zaawansowane aplikacje analityczne, które działają sprawniej dzięki analityce rozszerzonej oferującej sugestie i automatyzację.

Wspomagaj swój umysł analityką rozszerzoną

Analityka rozszerzona w Qlik Sense wzmacnia ludzką intuicję za pomocą sugerowanych analiz, zautomatyzowanych procesów i naturalnej interakcji językowej.

Udostępniaj i korzystaj z funkcji mobilnych

Pracuj efektywnie online i offline, korzystając z w pełni interaktywnej analityki mobilnej.

Buduj, rozwijaj i osadzaj

Twórz dowolne analizy za pomocą kompletnego zestawu otwartych interfejsów API i wprowadzaj je do każdej aplikacji, projektu czy procesu, korzystając z zaawansowanej analityki osadzonej.

Skaluj w chmurze

Z łatwością łącz opcje wdrażania rozwiązań SaaS, hybrydowych środowisk wielochmurowych oraz systemów lokalnych dzięki jedynej w branży prawdziwej architekturze obejmującej wiele chmur. Wybór należy do Ciebie.

Zainteresowany?

Zapytaj o Qlik Sense.





  Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego prosimy Ciebie o oznaczenie checkboxów. Nie obawiaj się, nie będziemy wysyłać spamu. Będziemy się z Tobą kontaktować jedynie w takim zakresie, jaki wynika z wyrażonych przez Ciebie zgód. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.

  Dlaczego Hogart?

  Kluczem do sukcesu jest połączenie najlepszych narzędzi, know-how i doświadczenia partnera wdrożeniowego.

  Do pełnego wykorzystania możliwości platformy Qlik, rekomendujemy dedykowane szkolenia.

  Najlepsze narzędzia i udane wdrożenie nie zawsze mogą wystarczyć.

  Przedstawiamy QlikSense

  Opis produktu

  Qlik Sense

  Qlik Sense to samoobsługowa aplikacja do wizualizacji i analizy danych — lider wśród wszystkich dostępnych na rynku systemów BI wg raportu Gartnera. Dlaczego Qlik Sense jest najlepszym wyborem?

  • Umożliwia samodzielne przeprowadzanie zaawansowanych analiz biznesowych, bez angażowania dodatkowych zasobów i środków.
  • Opiera się na modelu QIX Associative Data Indexing — technologii pozwalającej na eksplorowanie relacji zachodzących między danymi pochodzącymi z różnych źródeł.
  • Wspiera inteligentne przeszukiwanie danych i jest całkowicie mobilny.

  Wdrożenia

  Kluczem do sukcesu jest połączenie najlepszych narzędzi, know-how i doświadczenia partnera wdrożeniowego.

  Serwis

  Najlepsze narzędzia i udane wdrożenie nie zawsze są wystarczające.

  Główne zalety Qlik Sense

  Dotykowy interfejs i metoda "przeciągnij i upuść"

  Qlik Sense oferuje nowy, obsługiwany gestami, dotykowy interfejs użytkownika i model interakcji, a dzięki metodzie "przeciągnij i upuść" tworzenie wizualizacji danych nigdy nie było tak proste. Aplikacja została stworzona od podstaw jako dotykowa, co stanowi dodatek do interakcji za pomocą myszy i klawiatury.

  Analityka wizualna w dowolnym czasie i miejscu

  Przełączaj się płynnie między komputerem, tabletem czy smartfonem, a Qlik Sense automatycznie dostosuje się do wybranego urządzenia. Gdziekolwiek będziesz pracował, Qlik Sense pomoże Ci reagować w czasie rzeczywistym i zachowa płynność prowadzenia analiz.

  Smart Search

  Nie wiesz gdzie zacząć szukać? Żaden problem. Po prostu wpisz frazę, by system inteligentnego wyszukiwania Smart Search poprowadził Cię krok po kroku i odkrył powiązania między danymi.

  Wiele źródeł danych w jednej aplikacji

  Qlik Sense łączy dane pochodzące z wielu źródeł, również te napływające w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bardziej kompleksowy widok bez utraty wydajności.

  Opowiadania historii za pomocą danych

  Funkcjonalność storytelling, czyli opowiadanie historii za pomocą danych ułatwia dzielenie się analizami i wnioskami z innymi członkami zespołu i umożliwia bardziej efektywną współpracę.

  Bezpieczeństwo

  Każdy użytkownik może tworzyć swoje własne wizualizacje danych, dashboardy i raporty, a dział IT może mieć pewność, że wykorzystywane dane pochodzą z pewnych i bezpiecznych źródeł. Technologia klasy Enterprise zapewnia scentralizowaną kontrolę, bez kompromisów.

  Połączenie potrzeb użytkowników biznesowych i działu IT

  Znalezienie równowagi między potrzebami biznesu a działu IT od zawsze stanowiło wyzwanie. Qlik Sense jest narzędziem do analityki wizualnej, zaprojektowanym z myślą o obu departamentach: użytkownicy biznesowi mogą cieszyć się elastycznym i zwinnym rozwiązaniem, podczas gdy dział IT ma możliwość bieżącej, scentralizowanej kontroli, zgodnej z obowiązującym prawem i wymogami regulatorów.

  Dzięki Qlik Sense użytkownicy mogą eksplorować dane i odpowiadać na pytania na bieżąco, bez konieczności czekania na dział IT, który dopiero stworzy lub zaktualizuje ich aplikację do wizualizacji. Jednocześnie dane są bezpieczne, spójne oraz zaufane.

  Szybki, najlepszy w swojej klasie, rozwój aplikacji

  Qlik Sense daje efekty w krótszym czasie, poprzez dostarczenie deweloperom szybszej drogi, która umożliwi użytkownikom biznesowym dostęp do wizualizacji danych i możliwości eksploracji.

  • Dynamiczne środowisko deweloperskie: przyjazny interfejs umożliwia deweloperom tworzenie aplikacji do wizualizacji danych, dzięki technice "przeciągnij i upuść" oraz możliwościom współpracy.
  • Otwarty i standardowy interfejs API: umożliwia wbudowanie Qlik Sense na strony internetowe i do innych aplikacji. Tym samym rozszerza podstawowe możliwości by sprostać niestandardowym wyzwaniom.
  • Integracja danych pochodzących z wielu źródeł, w tym Big Data: Qlik Sense łączy dane z różnych systemów - w tym źródła Big Data z całej organizacji, a tym samym zapewnia kompleksowy wgląd w dane i zapewnia możliwość wyciągania dogłębniejszych wniosków.

  Architektura klasy Enterprise

  Qlik Sense zostało zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach, wymagających scentralizowanej kontroli i skalowalności.

  • Łatwość korzystania: elastyczny przydział licencji, monitorowanie czasu wykorzystania oraz przyjazny interfejs, który oszczędza czas i ułatwia rozwiązywanie problemów.
  • Bezpieczeństwo: spełnianie wymogów bezpieczeństwa obowiązujących w danym przedsiębiorstwie jest możliwe dzięki elastycznemu mechanizmowi bezpieczeństwa, dokładnej kontroli, audytom i dziennikom aktywności.
  • Skalowalność: wsparcie dla wizualizacji danych, elastyczne skalowanie i geograficznie rozproszone klastry umożliwiają globalne wdrożenia.

  Chcesz zobaczyć Qlik Sense w akcji i przekonać się, co może on zrobić dla Twojego biznesu? Poproś o projekt pilotażowy SiB. Dowiedz się więcej.

  Wypróbuj Qlik Sense