Lista webinarów

Webinar

Jak usprawnić zarządzanie licencjami Qlik Sense? – nowości w AdminToolbox.

Zobacz jak łatwo możesz zarządzać licencjami dostępowymi Qlik Sense z AdminToolbox. Automatycznie odbieraj nieużywane licencje i zapewnij optymalne wykorzystanie posiadanej liczby licencji.

AdminToolbox to jak automatyczna skrzynia biegów dla zarządzania licencjami, dostępem do aplikacji i danych w Qlik Sense. Przez graficzną wizualizację konfiguracji, zmiana i przydzielanie nowych uprawnień jest proste jak kliknięcie w checkbox. Z łatwością możesz nadawać uprawnienia do całych strumieni, pojedynczych arkuszy i danych w aplikacjach (Section Access). Wybrane czynności administracyjne można także prosto delegować użytkownikom nieznającym QMC.

Prelegenci

Marek Grzebyk

Ekspert w dziedzinie systemów BI

Czego dowiesz się w trakcie webinaru:

Jak uporządkować i uprościć administrację Qlik Sense przy pomocy AdminToolbox.

Jak zarządzać dostępem do danych wewnątrz aplikacji (integracja z Section Access).

Jak automatycznie odbierać nieużywane licencje.

Jak łatwo zarządzać uprawnieniami do licencji i aplikacji, nawet na poziomie arkuszy.

Jak umożliwić managerom kontrolę dostępu do ich aplikacji dla członków ich zespołu.

Dla kogo?

Dla administratorów Qlik Sense.

Webinar do oglądania

Prelegent

Marek Grzebyk

Ekspert w dziedzinie systemów BI

Ekspert rozwiązań Business Intelligence z blisko 30 letnim doświadczeniem w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu systemów IT. Przez lata związany z marką Hogart, w ramach której był odpowiedzialny za wprowadzenie produktów Qlik na rynek polski oraz dostarczanie usług wdrożeniowych i serwisowych Qlik polskim i zagranicznym klientom. Był pierwszym profesjonalnym konsultantem QlikView w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Ekonomicznej w Krakowie.