Lista webinarów

Webinar

Qlik GeoAnalytics: Jak wizualizować dane na mapach?​

Zapraszamy na webinar w trakcie którego poznasz możliwości Qlik GeoAnalytics – rozszerzenia oferowanego przez firmę Qlik, które umożliwia jeszcze bardziej zaawansowane analizy danych.

Prelegent

Marcin Teodorczyk

Qlik Consultant

Czego dowiesz się w trakcie webinaru:

Z pomocą GeoAnalytics możesz przetwarzać i wizualizować na mapach dane w oparciu o lokalizację. Dzięki wizualizacji danych z użyciem GeoAnalytics szybciej dostrzeżesz korelację danych i wyciągniesz właściwe wnioski zarówno w Qlik Sense, jak i QlikView. Narzędzie wesprze Cię też w określeniu potencjalnej lokalizacji sklepu czy zrozumieniu rozkładu sprzedaży w oparciu o dane geolokalizacyjne.

Jak w GeoAnalytics przyspieszyć przetwarzanie większych zbiorów danych geolokalizacyjnych? Dlaczego agregacja danych może być jednym ze sposobów „przyspieszenia” działania wizualizacji lub zanonimizowania danych?

Jak w prosty sposób polepszyć odbiór analiz, dzięki użyciu nieznacznie zmodyfikowanych mechanizmów wizualizacji?

Dla kogo?

Dla twórców i użytkowników aplikacji Qlik Sense i QlikView.

Wszystkich osób, które podejmują decyzje w oparciu o dane geograficzne (np. wybór lokalizacji nowego sklepu, planowanie terminów dostaw czy alokacji zasobów), chcą zoptymalizować procesy decyzyjne i ograniczyć ich koszty.

Szkolenia

Do pełnego wykorzystania możliwości platformy Qlik, rekomendujemy dedykowane szkolenia.

Zobacz więcej

Serwis

Najlepsze narzędzia i udane wdrożenie nie zawsze są wystarczające.

Zobacz więcej

Webinar do oglądania

Prelegent

Marcin Teodorczyk

Qlik Consultant

Swoją przygodę z narzędziami Qlik rozpoczął w 2012 r. Jest architektem i wykonawcą rozwiązań “szytych na miarę” między innymi w takich branżach jak medyczna czy farmaceutyczna. Programista .Net, SQL, JavaScript, HTML.
W wolnej chwili pasjonat IoT i elektroniki.