Lista webinarów

Webinar

Insight Advisor w QlikSense – jak szybko i łatwo znaleźć odpowiedzi na pytania biznesowe i wyjść poza nie?

Jedną z głównych zalet oprogramowania Qlik jest to, że każda aplikacja zawiera kompletny model danych, wykraczający poza to, co jest domyślnie przygotowane w dashboardach.

Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze narzędziu Insight Advisor możemy więc przeszukiwać całe spektrum danych, by znaleźć odpowiedzi na nasze pytania biznesowe. Insight Advisor rozumie język naturalny (w tym polski), a więc możemy komunikować się z nim jak z żywym człowiekiem.

Następnie możemy rozszerzyć analizę, aby Insight Advisor wskazał wnioski, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Finalnie nowe obiekty i odpowiedzi można zapisać w samej aplikacji, aby mieć do nich stały dostęp. Wszystko to dzieje się automatycznie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji Qlika. Każdy użytkownik biznesowy może skorzystać z Insight Advisora, a praca z nim nie wymaga uczestnictwa dewelopera Qlik.

Prelegenci

Damian Kowalski

Qlik Consultant

Czego dowiesz się w trakcie webinaru:

Poznasz teorię i praktykę związana z Insight Advisorem oraz Insight Advisor Chatem (tylko SaaS), a w szczególności dowiesz się jak teoretycznie działa narzędzie, a na przykładach zobaczysz, jak działa ona w praktyce.

W jaki sposób zadawać pytania i komunikować się z narzędziem.

Jak wyglądają odpowiedzi wygenerowane przez Insight Advisora i jak pracować z nimi dalej.

Jakie są różnice między z Insight Advisorem a Insight Advisor Chatem i które z nich wybrać w danej sytuacji.

Dla kogo?

Dla użytkowników biznesowych Qlik Sense.

Webinar do oglądania

Prelegent

Damian Kowalski

Qlik Consultant

Z Qlikiem pracuję niemal od 5 lat, na początku jako analityk biznesowy w firmie z branży finansowej, a obecnie jako konsultant w Hogart Business Intelligence.

Specjalizuję się także w statystyce i ekonometrii, udzielając hobbystycznie korepetycji z tych przedmiotów. Znajomość statystyki przydała mi się również w pracy z Qlikiem, gdzie m.in. realizowałem projekt dotyczący predykcji wyników finansowych dla firmy z branży medycznej. W tym kontekście interesuję się sztuczną inteligencją oraz Machine Learningiem, czyli narzędziami, które pozwolą tworzyć prognozy tak dokładne, jak nigdy wcześniej.

Prywatnie interesuję się też psychologią (którą studiowałem) oraz improwizacją teatralną.