Wybrani klienci

Ponad 300 zadowolonych klientów nie może się mylić

Vistula

Procam

Carrefour

Santander

Oknoplast

Securitas

Auchan

Wyborowa SA

Eltel

Opinie klientów

1/4

"O ile wdrożenie tradycyjnych rozwiązań OLAP zajmuje, przy dobrym zespole, minimum pół roku, to w przypadku QlikView wystarczyły nam 2 miesiące."

Jarosław Faltynowski

Dyrektor Działu MIS w Antalis Polska

"O wyborze rozwiązania QlikView zadecydowała m.in. ogromna moc obliczeniowa, elastyczność, niskie wymagania sprzętowe oraz jego niezwykła intuicyjność."

Arkadiusz Olchawa

Dyrektor IT, ITAKA

"Nie musimy czekać na ruch konkurencji, aby właściwie reagować na sytuację na rynku. W ciągu zaledwie jednego dnia możemy wykonywać modyfikacje w istniejącej bazie danych lub dodawać nowe źródła i praktycznie od razu korzystać z aktualnych informacji."

Robert Jagucki

Dyrektor IT, Vistula Group

"Rozwiązanie Qlik Sense z powodzeniem wspiera strategię Securitas opartą na analizie danych pochodzących z różnych systemów (Data Driven). Skraca czas dostępu, optymalizuje procesy, podnosi efektywność operacyjną poprzez bieżący dostęp do informacji zarządczych. Dodatkowym atutem jest przyjazny dla użytkownika interface, intuicyjna obsługa oraz wewnętrzny development."

Paweł Borowski

Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

Zainteresowany?

Zapytaj o nas

    Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego prosimy Ciebie o oznaczenie checkboxów. Nie obawiaj się, nie będziemy wysyłać spamu. Będziemy się z Tobą kontaktować jedynie w takim zakresie, jaki wynika z wyrażonych przez Ciebie zgód. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.

    Nasz cel

    Kluczem do sukcesu jest połączenie najlepszych narzędzi, know-how i doświadczenia partnera wdrożeniowego.

    Do pełnego wykorzystania możliwości platformy Qlik, rekomendujemy dedykowane szkolenia.

    Najlepsze narzędzia i udane wdrożenie nie zawsze mogą wystarczyć.