Strona Główna

Qlik Sense Enterprise SaaS

Zawsze gotowe do pracy środowisko Qlik Sense jako usługa.

Opis produktu

Qlik Sense Enterprise SaaS

Rozwiązanie Qlik Sense Enterprise SaaS jest opcją wdrożenia Qlik Sense Enterprise w modelu SaaS. Zachowując wszystkie możliwości Qlik Sense, wersja SaaS działa w chmurze zarządzanej przez Qlik. Rozwiązanie Qlik Sense Enterprise SaaS można wdrożyć niezależnie lub jako część wdrożenia Multi-Cloud.

Łatwość uruchomienia

SaaS to dostęp do kompletnego środowiska Qlik Sense w chmurze Qlik. Wstępnie skonfigurowany serwer Qlik Sense, gotowy do rozpoczęcia pracy i zapraszania współpracowników do analiz we wspólnym środowisku.

Rozpoczęcie pracy z Qlikiem nigdy nie było tak łatwe.

Zawsze najnowsze funkcje Qlik Sense

Środowisko SaaS jest zarządzane przez Qlik, dzięki czemu są tu natychmiast dostępne wszystkie nowości. Pracujemy zawsze na najnowszej wersji a Qlik odpowiada za jej aktualizację i zapewnia poprawne działanie naszych aplikacji.

Aktualna lista wprowadzanych zmian

Alerty

Qlik Sense SaaS obejmuje Qlik Alerting, służący do powiadamiania użytkowników o występujących w danych zjawiskach wymagających ich uwagi lub podjęcia działań.

Użytkownicy mogą też samodzielnie definiować zdarzenia, o których chcą być informowani.

Niezawodność

Qlik odpowiada za niezawodność i bezpieczeństwo środowiska SaaS. Wskaźniki dostępności serwerów sięgają 99,95%.

Aktualny stan środowiska

Skontaktuj się z nami

Qlik Sense Enterprise SaaS (video)

Zainteresowany?

Zapytaj więcej o Qlik Sense Enterprise SaaS

    Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego prosimy Ciebie o oznaczenie checkboxów. Nie obawiaj się, nie będziemy wysyłać spamu. Będziemy się z Tobą kontaktować jedynie w takim zakresie, jaki wynika z wyrażonych przez Ciebie zgód. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.