Strona Główna

O nas

Hogart Business Intelligence

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań BI, wdrażanych za pomocą najlepszych możliwych metod i praktyk.

Dowiedz się więcej o Hogart Business intelligence
Dowiedz się więcej o Hogart Business intelligence

Nasz cel

Kluczem do sukcesu jest połączenie najlepszych narzędzi, know-how i doświadczenia partnera wdrożeniowego.

Do pełnego wykorzystania możliwości platformy Qlik, rekomendujemy dedykowane szkolenia.

Najlepsze narzędzia i udane wdrożenie nie zawsze mogą wystarczyć.

Dlaczego my?

Od lat specjalizujemy się w nowoczesnej analityce biznesowej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz maksimum korzyści za najlepszą cenę. Łączymy najskuteczniejsze narzędzia analityczne z metodykami wdrożeniowymi dostosowanymi do potrzeb klienta a rozległą wiedzę biznesową z doświadczeniem. Jako pierwsi w Polsce dostrzegliśmy przełomowość i innowacyjność rozwiązań Qlik i w 2007 roku z sukcesem wprowadziliśmy Qlik na nasz rynek.

Oferujemy naszym klientom kompleksową gamę usług związanych z Qlik Sense i QlikView, od analizy wymagań, poprzez wdrożenie i szkolenia, aż po pomoc w utrzymaniu, tunning oraz audyty aplikacji i środowisk Qlik.

Posiadamy Elite Solution Provider - najwyższy status partnerstwa z firmą Qlik, jesteśmy też największym partnerem Qlik w Polsce. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, setki wdrożeń Qlik w Polsce i na świecie oraz ponad 200 zadowolonych klientów są Twoją gwarancją udanego wdrożenia i zwrotu z inwestycji w BI.

Z nami zyskujesz pewność, że:

  • wybierasz najskuteczniejszą platformę do analizy i wizualizacji danych dostępną na rynku;
  • pracujesz z najbardziej doświadczonym partnerem Qlik w Polsce;
  • otrzymujesz najlepsze rozwiązania analityczne, które są do Ciebie dostarczane przez doświadczony zespół profesjonalistów;
  • wdrożenie rozwiązań BI w Twojej firmie przebiegnie szybko i skutecznie, a pierwsze rezultaty będą widoczne już po kilku dniach.

Ekspert rozwiązań dla farmacji

Od lat jesteśmy wiodącym partnerem wdrożeniowym największych projektów Qlik w przemyśle farmaceutycznym w Polsce a także w regionie Europy Centralnej.

Jako jedyni w Polsce oraz jedni z nielicznych partnerów Qlik w Europie posiadamy tytuł Expert w obszarze rozwiązań dla farmacji (Life Sciences).

Tytuł ten jest przyznawany partnerom Qlik uczestniczącym w programie Expertise Partner Program, którzy wykazują się szczególną wiedzą, doświadczeniem oraz licznymi pozytywnymi referencjami klientów z danej dziedziny.

Dziś, Hogart
Business Intelligence to

  • rzetelny partner wdrożeniowy projektów BI łączący doskonałą znajomość polskich realiów biznesowych z umiejętnością pracy i komunikacji w międzynarodowym środowisku projektowym;
  • partner Qlik posiadający najwyższy status partnerstwa - Elite Solution Provider;
  • największy i najbardziej doświadczony w Polsce w pełni certyfikowany zespół konsultantów i handlowców dedykowanych wdrożeniom, szkoleniom i wsparciu technicznemu rozwiązań Qlik;
  • partner wdrożeniowy ponad 200 firm użytkujących rozwiązania Qlik w Polsce, w tym organizacji międzynarodowych, dużych firm polskich, jak również spółek z sektora MSP;
  • jedyny na polskim rynku dostawca certyfikowanych szkoleń QlikView i Qlik Sense;
  • propagator realnej i praktycznej wiedzy o nowoczesnej analizie danych i Business Intelligence oraz praktycznych metodach wdrożeniowych, wielokrotnie cytowany w polskiej prasie branżowej, zapraszany do udziału debatach i konferencjach w charakterze eksperta.