Strona Główna

BI Presales Consultant (Qlik)

Masz doświadczenia w prezentacji rozwiązań IT? Potrafisz się szybko i samodzielnie uczyć? Chcesz budować swój wizerunek eksperta przez poprzez publikacje, wystąpienia publiczne, aktywność w social-mediach?

Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja: Warszawa / Zdalnie

Ostateczny termin: 31 marca, 2023

Zakres obowiązków:

  • Prezentacje możliwości Qlika dla obecnych i potencjalnych klientów
  • Wsparcie Account Managerów, jako ekspert techniczny, w procesach sprzedaży
  • Udział w działaniach marketingowych przez prowadzenie webinarów, publikacje na blogu i w mediach społecznościowych
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy o produktach Qlik i śledzenie trendów na rynku BI

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia porywających prezentacji rozwiązań IT
  • Komunikatywność pozwalająca na pracę z osobami na każdym szczeblu organizacji
  • Znajomość narzędzi Business Intelligence
  • Zdolność do szybkiej, samodzielnej nauki
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze BI, najlepiej w sprzedaży, wdrożeniach lub analizie danych
  • Znajomość pojęć i problemów biznesowych przynajmniej w jednym z obszarów: produkcji, finansach, sprzedaży
  • Umiejętności analityczne, tj. rozumienie struktur baz danych i doświadczenia w projektowaniu raportów czy analiz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • System premii powiązany z wynikami
  • Wsparcie w ciągłym rozwoju kompetencji
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego
  • Regularne zajęcia języka angielskiego on-line
  • Pracę zdalną lub w naszym warszawskim biurze
  • Bieżącą wymianą wiedzy w zespole realizującym projekty dla klientów polskich i globalnych