Nasz Blog

Aplikacja Qlik Sense dla Volkswagen Group Services sp. z o.o.

 

Już ponad 80% międzynarodowych przedsiębiorstw utworzyło własne centra usług wspólnych z tzw. Shared Services Center. Do tego grona należy również koncern Volkswagen. Volkswagen Group Services sp. z o.o. to spółka obsługująca spółki koncernowe Volkswagena w m.in. zakresie księgowości. Jest nam miło poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą.

W ramach 3-dniowego projektu pilotażowego Qlik Sense, stworzyliśmy aplikację dostarczającą kluczowe informacje do zarządzania procesami księgowymi. Z aplikacji korzystają kierownicy, menedżerowie w działach zobowiązań i należności, a także klienci Volkswagen Group Services.

Po realizacji 3-dniowego projektu pilotażowego, firma Volkswagen Group Services zdecydowała się na kontynuację współpracy z Hogart Business Intelligence w zakresie szerszego wykorzystania programu Qlik Sense. Na pytanie dlaczego firma podjęła taką decyzję Karol Michalski – Operational Excellence Manager odpowiada: „Konsultanci firmy Hogart Business Intelligence łączą kompetencje w zakresie procesów księgowych, systemu SAP oraz platformy Qlik. Dodatkowym atutem – poza obszerną wiedzą i doświadczeniem – okazały się wysokie kompetencje konsultanta w zakresie języków obcych. Dzięki tym kompetencjom możliwa jest bezpośrednia współpraca konsultanta z pracownikami innych krajów np. z Niemiec”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą autorską aplikacją Qlik, dedykowaną dla działów Shared Services Center:

Rozwiązania dla Shared Services Center