Lista Szkoleń

on-line

Warsztat zaawansowany Advanced Scripting QlikView, Qlik Sense

Dowiedz się więcej o szkoleniu

Warsztat Advanced Scripting QlikView, Qlik Sense

to zaawansowane szkolenie zarówno dla deweloperów QlikView, jak i Qlik Sense. Lista możliwych zagadnień jest długa, dlatego tematykę szkolenia dostosujemy do Twoich potrzeb i na tej podstawie powstanie szczegółowa agenda szkolenia. Najczęściej omawiane tematy to: sposoby na realizację modelu danych zawierającego wiele tablic faktów (Link Table vs Concatenate), zaawansowane Set Analysis oraz Alternate States, mechanizmy przyrostowego ładowania danych, wydajność i optymalizacja, wielowarstwowa architektura zasilania danymi, zaawansowane funkcje: Aggr(), Pick(), Class(), akumulacyjne zliczanie danych w skrypcie, dobre praktyki projektowe w obszarze skryptu oraz wizualizacji.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Rozwiązywać klasyczne problemy związane z modelowaniem danych (np. wiele tablic faktów, historyzacja danych, przyrostowe ładowanie danych)

Wykorzystywać zaawansowane funkcje w kalkulacji miar

Optymalizować aplikacje przetwarzające szczególnie duże wolumeny danych

Zakres szkolenia

Posiadanie podstawowej umiejętności budowania aplikacji QlikView/Qlik Sense (modelowanie danych oraz wizualizacja).

Zarejestruj się

Zainteresowany?

Zarejestruj się


    Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego prosimy Ciebie o oznaczenie checkboxów. Nie obawiaj się, nie będziemy wysyłać spamu. Będziemy się z Tobą kontaktować jedynie w takim zakresie, jaki wynika z wyrażonych przez Ciebie zgód. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.