Webinary Qlik

Bezpłatne lekcje z wizualizacji danych i analiz business intelligence z wykorzystaniem platformy Qlik

Zapisz się na nadchodzący webinar na żywo lub obejrzyj nagranie. 

Webinary na żądanie

Webinar na żądanie

Co o nowej wersji Qlik powinni wiedzieć użytkownicy biznesowi? Pokażemy praktyczne przykłady najważniejszych nowości.

Webinar na żądanie

Co o nowej wersji Qlik powinni wiedzieć deweloperzy? Wybraliśmy najważniejsze nowości i pokażemy praktyczne zastosowania. 

Webinar na żądanie

Pokażemy, jak załadować własne dane i zacząć analizę, jak pobierać dane z systemów firmowych i jak udostępnić analizy współpracownikom.

Webinar na żądanie

Jak zbudować rachunek wyników w Qlik Sense?

Przedstawimy dobre praktyki modelowania i wizualizacji danych w tym obszarze analiz. 

Webinar na żądanie

Szczegółowa prezentacja przebiegu szkolenia i materiałów wykorzystywanych w trakcie sesji oraz dostępnych dla uczestników po szkoleniu.

Webinar na żądanie

Zobaczysz jak z pomocą GeoAnalytics wizualizować dane na mapach oraz przeprowadzać złożone analizy w oparciu o dane geograficzne. 

Webinar na żądanie

Nauczysz się jak w umiejętny sposób zarządzać plikami QVD. Zobaczysz również jak działa Qlik Data Catalist for QVDs (dawniej Qlik Data Catalyst for QVDs).

Webinar na żądanie

Poznasz możliwości narzędzia Qlik NPrinting. Nauczysz się jak utworzyć raport od podstaw, harmonogram wysyłki oraz jak ją skonfigurować.

Webinar na żądanie

Dowiesz się jak w praktyce wygląda przebieg procesu migracji z QlikView na Qlik Sense i jakie wiążą się z tym zagrożenia. Poznasz nowy program wsparcia dla użytkowników QlikView.

Webinar na żądanie

Dowiesz się dlaczego nowy program „Qlik Analytics Modernization Program” umożliwia użytkownikom QlikView łatwiejsze rozpoczęcie pracy z Qlik Sense.

Webinar na żądanie

W czasie webinaru dowiesz się jak korzystać z oprogramowania Qlik Sense Desktop na nowych zasadach. 

Webinar na żądanie

Odkryjesz ciekawe zmiany w obszarze m.in.: zarządzania danymi, integracji danych oraz Augmented Analytics w najnowszej wersji Qlik Sense. 

Webinar na żądanie

Poznasz najlepsze praktyki w obszarze rozwiązań analitycznych HR, w tym m.in case study Securitas Polska.

Nasi eksperci

Piotr Kierul

Implementation Team Manager

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów Qlik w Polsce. Od 11 lat związany z zespołem konsultantów HBI. Nadzoruje międzynarodowe projekty skali enterprise realizowane dla klientów z branży energetycznej, farmaceutycznej czy retail.

Andrzej Dobiegała

Qlik Consultant

Konsultant, architekt rozwiązań, programista Business Intelligence i trener szkoleń. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w przygotowaniu aplikacji Qlik. Uczestniczył w realizacji kilkudziesięciu projektów BI z wykorzystaniem narzędzi: Qlik Sense, QlikView i NPrinting. W ostatnim czasie specjalizuje się w aplikacjach z zakresu Controllingu i HR. 

Bogusław Gmitruk

Qlik Consultant

Specjalizuje się nie tylko w Qlik Sense i QlikView, ale również dodatkowych komponentach platformy takich jak: NPrinting czy Web Connectors. Jest architektem największych wdrożeń wielonodowych i klastrowych w firmie Hogart. Od kilku lat jest także trenerem szkoleń Qlik.

Marcin Teodorczyk

Qlik Consultant

Swoją przygodę z narzędziami Qlik rozpoczął w 2012 r. Od ponad 3 lat pełni rolę konsultanta i trenera BI w Hogart Business Intelligence. Jest architektem i wykonawcą rozwiązań “szytych na miarę” między innymi w takich branżach jak medyczna czy farmaceutyczna. Programista .Net, SQL, JavaScript, HTML. W wolnej chwili pasjonat IoT i elektroniki. 

Piotr Wodziński

Qlik Consultant

Odpowiedzialny za długoterminowe wsparcie i rozwój złożonych środowisk QlikView oraz Qlik Sense m.in. w Amcor i Eltel Networks. Posiada również doświadczenie w realizacji narzędzi analitycznych w obszarze finansów.

Paweł Molga

Regional Sales Manager

Wspiera klientów, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki wizualnej Qlik. Od 20 lat pracuje w branży IT, specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak planowanie strategii sprzedaży oraz zarządzanie projektami.

Top