Webinary Qlik

Bezpłatne lekcje z wizualizacji danych i analiz business intelligence z wykorzystaniem platformy Qlik

Zapisz się na nadchodzący webinar na żywo lub obejrzyj nagranie. 

Webinary na żądanie

Webinar na żądanie

Jak zbudować rachunek wyników w Qlik Sense?

Przedstawimy dobre praktyki modelowania i wizualizacji danych w tym obszarze analiz. 

Webinar na żądanie

Szczegółowa prezentacja przebiegu szkolenia i materiałów wykorzystywanych w trakcie sesji oraz dostępnych dla uczestników po szkoleniu.  

Webinar na żądanie

Zobaczysz jak z pomocą GeoAnalytics wizualizować dane na mapach oraz przeprowadzać złożone analizy w oparciu o dane geograficzne. 

Webinar na żądanie

Poznasz możliwości narzędzia Qlik NPrinting. Nauczysz się jak utworzyć raport od podstaw, harmonogram wysyłki oraz jak ją skonfigurować.

Webinar na żądanie

Nauczysz się jak w umiejętny sposób zarządzać plikami QVD. Zobaczysz również jak działa Qlik Data Catalist for QVDs (dawniej Qlik Data Catalyst for QVDs).

Webinar na żądanie

Dowiesz się jak w praktyce wygląda przebieg procesu migracji z QlikView na Qlik Sense i jakie wiążą się z tym zagrożenia. Poznasz nowy program wsparcia dla użytkowników QlikView.

Webinar na żądanie

Dowiesz się dlaczego nowy program „Qlik Analytics Modernization Program” umożliwia użytkownikom QlikView łatwiejsze rozpoczęcie pracy z Qlik Sense.

Webinar na żądanie

W czasie webinaru dowiesz się jak korzystać z oprogramowania Qlik Sense Desktop na nowych zasadach. 

Webinar na żądanie

Odkryjesz ciekawe zmiany w obszarze m.in.: zarządzania danymi, integracji danych oraz Augmented Analytics w najnowszej wersji Qlik Sense. 

Webinar na żądanie

Poznasz najlepsze praktyki w obszarze rozwiązań analitycznych HR, w tym m.in case study Securitas Polska.

Nasi eksperci

Piotr Kierul

Implementation Team Manager

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów Qlik w Polsce. Od 11 lat związany z zespołem konsultantów HBI. Nadzoruje międzynarodowe projekty skali enterprise realizowane dla klientów z branży energetycznej, farmaceutycznej czy retail.

Andrzej Dobiegała

Qlik Consultant

Konsultant, architekt rozwiązań, programista Business Intelligence i trener szkoleń. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w przygotowaniu aplikacji Qlik. Uczestniczył w realizacji kilkudziesięciu projektów BI z wykorzystaniem narzędzi: Qlik Sense, QlikView i NPrinting. W ostatnim czasie specjalizuje się w aplikacjach z zakresu Controllingu i HR. 

Bogusław Gmitruk

Qlik Consultant

Specjalizuje się nie tylko w Qlik Sense i QlikView, ale również dodatkowych komponentach platformy takich jak: NPrinting czy Web Connectors. Jest architektem największych wdrożeń wielonodowych i klastrowych w firmie Hogart. Od kilku lat jest także trenerem szkoleń Qlik.

Marcin Teodorczyk

Qlik Consultant

Swoją przygodę z narzędziami Qlik rozpoczął w 2012 r. Od ponad 3 lat pełni rolę konsultanta i trenera BI w Hogart Business Intelligence. Jest architektem i wykonawcą rozwiązań “szytych na miarę” między innymi w takich branżach jak medyczna czy farmaceutyczna. Programista .Net, SQL, JavaScript, HTML. W wolnej chwili pasjonat IoT i elektroniki. 

Piotr Wodziński

Qlik Consultant

Odpowiedzialny za długoterminowe wsparcie i rozwój złożonych środowisk QlikView oraz Qlik Sense m.in. w Amcor i Eltel Networks. Posiada również doświadczenie w realizacji narzędzi analitycznych w obszarze finansów.

Paweł Molga

Regional Sales Manager

Wspiera klientów, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki wizualnej Qlik. Od 20 lat pracuje w branży IT, specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak planowanie strategii sprzedaży oraz zarządzanie projektami.

Top