Webinar: Wakacyjna promocja Qlik

Webinar: Wakacyjna promocja Qlik

09.07.2018

Temperatura rośnie, ceny topnieją! Zainspirowani letnią aurą i wakacjami przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną, limitowaną w czasie. Jesteś zainteresowany szczegółami? Zapisz się na nasz webinar “Wakacyjna promocja Qlik”.

Qlik wakacyjna promocja

W trakcie webinaru dowiesz się m.in. o:

  • Wakacyjnej promocji Qlik, obejmującej zakup licencji: Qlik Sense, Nprinting. Na okoliczność tej promocji przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo wysokie rabaty.
  • Podwójnej licencji Qlik, przeznaczonej dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć korzystać z Qlik Sense, a jednocześnie mieć możliwość pracy w QlikView.

Podczas webinaru omówimy też nowy model licencyjny Qlik Sense i opowiemy w jakim zakresie licencja obejmuje bezpłatnie dodatkowe produkty.

Kiedy: 19 lipca (czwartek), o godz. 15:00 – 15:45

Dodatkowe informacje: W trakcie webinaru bedziesz mógł na bieżąco zadawać pytania i porozmawiać z naszym ekspertem. Webinar jest skierowany do wszystkich naszych klientów, partnerów oraz firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy.


Zarejestruj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu uczestnictwa w wydarzeniu.

Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego prosimy Ciebie o oznaczenie checkboxów. Nie obawiaj się, nie będziemy wysyłać spamu. Będziemy się z Tobą kontaktować jedynie w takim zakresie, jaki wynika z wyrażonych przez Ciebie zgód. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.


Prelegent

Michał Nurzyński

Wieloletni praktyk IT. Doświadczenie zdobył na polskim rynku ERP, specjalizując się w projektach związanych z zarządzaniem produkcją i controllingiem. Od 5 lat konsultant, developer, trener i wielbiciel Qlika. Obecnie zajmuje się wsparciem sprzedaży i kontaktów z kluczowymi klientami HBI. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego.

Top