Webinar: Prostsza i bardziej efektywna praca z danymi

Webinar: Prostsza i bardziej efektywna praca z danymi

13.08.2018

Chciałbyś, aby praca z danymi stała się dla Ciebie przyjemnością? Zamiast suchych tabelek, tworzyć piękne i czytelne wizualizacje danych? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na nasz webinar. Pokażemy jak rozpocząć pracę z intuicyjnym narzędziem business intelligence. Narzędziem, dzięki któremu praca z danymi staje się prostsza!

Podczas webinaru dowiesz się jak:

  • Rozpocząć bezpłatnie pracę z Qlik Sense – aplikacją nowej generacji, która umożliwia samodzielną analizę i wizualizację danych.
  • Działa Insight Advisor – “osobisty doradca” który przygotowuje gotowe zestawy analiz wraz z ich wizualizacją.
  • Podzielić się wynikami analiz z pozostałymi członkami zespołu.

Kiedy: 30 sierpnia (czwartek), o godz. 14:00 – 15:00.

Dla kogo: Webinar jest skierowany do wszystkich osób, które chcą nauczyć się jak samodzielnie eksplorować i wizualizować dane pochodzące z różnych źródeł. Pamiętaj, nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności analitycznych, aby wziąć udział w naszym webinarze.

Dodatkowe informacje: Podczas webinaru będziesz mógł zadawać pytania i porozmawiać z naszym ekspertem.

 

Zarejestruj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu uczestnictwa w wydarzeniu.

Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego prosimy Ciebie o oznaczenie checkboxów. Nie obawiaj się, nie będziemy wysyłać spamu. Będziemy się z Tobą kontaktować jedynie w takim zakresie, jaki wynika z wyrażonych przez Ciebie zgód. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.


Prelegenci

Piotr Kierul

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów Qlik w Polsce. Od 10 lat związany z zespołem konsultantów HBI, początkowo w roli architekta, developera oraz trenera, a następnie szefa działu wdrożeń. Nadzoruje międzynarodowe projekty skali enterprise realizowane dla klientów z branży energetycznej, farmaceutycznej czy retail. Pasjonat BI i nowych technologii wspierających biznes. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch przedszkolaków oraz entuzjasta motoryzacji, squasha i sim-racing’u.

Qlik Sense Warszawa

Paweł Molga

Jako Regional Sales Manager wspiera klientów, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki wizualnej Qlik. Na co dzień współpracuje z największymi klientami w Polsce, m.in. z branży farmaceutycznej, bankowości czy retail. Od 20 lat pracuje w branży IT, specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak planowanie strategii sprzedaży oraz zarządzanie projektami.

Top