Rozwiązania analityczne szyte na miarę

Rozwiązania Business Intelligence

Rozwiązania business intelligence odgrywają kluczową rolę w planowaniu strategicznym organizacji. Dzięki rozwiązaniom business intelligence organizacje mogą m.in. sprawnie monitorować działania konkurencji, optymalizować koszty, czy też prognozować trendy na rynku. Ważnym aspektem w rozwiązaniach business intelligence jest szybki dostęp do istotnych informacji, co przekłada się na lepsze decyzje biznesowe kadry zarządzającej. Natomiast samoobsługowe funkcje narzędzia BI otwierają możliwość samodzielnej pracy, której wynikami można dzielić się z resztą zespołu.

Rozwiązanie business intelligence Qlik, które posiada wszystkie wymienione funkcjonalności, sprawdza się idealnie w każdej branży, niezależnie od wielkości firmy ani działu, w którym są one wykorzystywane. Fakt ten potwierdzają rekomendacje naszych klientów z różnych sektorów gospodarczych.

ZOBACZ REKOMENDACJE

 

Aby wdrożenie rozwiązań business intelligence przyniosło odpowiednie efekty, cały proces powinien być starannie przemyślany i zaplanowany. W Hogart Business Intelligence od 11 lat wspieramy naszych klientów w realizacji tego ważnego przedsięwzięcia, specjalizując się we wdrożeniach business intelligence platformy Qlik (zarówno aplikacji Qlik Sense, jak i QlikView). Poniżej prezentujemy klika naszych autorskich rozwiązań business intelligence, z których korzystają takie firmy jak m.in: Volkswagen Group Services sp. z o.o. czy Aurovitas Pharma.

Rozwiązania BI dla farmacji

Od ponad 8 lat specjalizujemy się w dostarczaniu unikalnych rozwiązań analitycznych w Qlik dla branży farmaceutycznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

BI Hospitals

Połączenie nowoczesnej i intuicyjnej platformy analitycznej Qlik z ekspercką wiedzą w dziedzinie zarządzania służbą zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rozwiązania Shared Services Centers

Dzięki dokładnej analizie kluczowych wskaźników, takich jak bezpieczeństwo, wydajność czy wolumen pracy, pozwala zwiększyć jej jakość i efektywność.

ZOBACZ WIĘCEJ

Single Sign-on for Qlik

Połączenie bezpiecznego sposobu logowania przy użyciu systemu weryfikacji PHONEID z niezawodnymi narzędziami analitycznymi Qlik.

ZOBACZ WIĘCEJ

Top