Qlik Sense - najlepsza platforma analityczna

Analiza i wizualizacja danych jeszcze nigdy nie była tak prosta

Qlik Sense to samoobsługowa aplikacja do wizualizacji i analizy danych — lider wśród wszystkich dostępnych na rynku systemów BI wg raportu Gartnera. Dlaczego Qlik Sense jest najlepszym wyborem?

 • Umożliwia samodzielne przeprowadzanie zaawansowanych analiz biznesowych, bez angażowania dodatkowych zasobów i środków.
 • Opiera się na modelu QIX Associative Data Indexing — technologii pozwalającej na eksplorowanie relacji zachodzących między danymi pochodzącymi z różnych źródeł. 
 • Wspiera inteligentne przeszukiwanie danych i jest całkowicie mobilny.

Zapytaj o Qlik Sense

  Główne zalety Qlik Sense:

   

  Dotykowy interfejs i metoda „przeciągnij i upuść”

  Qlik Sense oferuje nowy, obsługiwany gestami, dotykowy interfejs użytkownika i model interakcji, a dzięki metodzie „przeciągnij i upuść” tworzenie wizualizacji danych nigdy nie było tak proste. Aplikacja została stworzona od podstaw jako dotykowa, co stanowi dodatek do interakcji za pomocą myszy i klawiatury.

   

  Analityka wizualna w dowolnym czasie i miejscu

  Przełączaj się płynnie między komputerem, tabletem czy smartfonem, a Qlik Sense automatycznie dostosuje się do wybranego urządzenia. Gdziekolwiek będziesz pracował, Qlik Sense pomoże Ci reagować w czasie rzeczywistym i zachowa płynność prowadzenia analiz.

  Smart Search

  Nie wiesz gdzie zacząć szukać? Żaden problem. Po prostu wpisz frazę, by system inteligentnego wyszukiwania Smart Search poprowadził Cię krok po kroku i odkrył powiązania między danymi.

  Wiele źródeł danych w jednej aplikacji

  Qlik Sense łączy dane pochodzące z wielu źródeł, również te napływające w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bardziej kompleksowy widok bez utraty wydajności.

  Opowiadania historii za pomocą danych

  Funkcjonalność storytelling, czyli opowiadanie historii za pomocą danych ułatwia dzielenie się analizami i wnioskami z innymi członkami zespołu i umożliwia bardziej efektywną współpracę.

  Bezpieczeństwo

  Każdy użytkownik może tworzyć swoje własne wizualizacje danych, dashboardy i raporty, a dział IT może mieć pewność, że wykorzystywane dane pochodzą z pewnych i bezpiecznych źródeł. Technologia klasy Enterprise zapewnia scentralizowaną kontrolę, bez kompromisów.

   

  Już teraz możesz bezpłatnie wypróbować Qlik Sense Desktop i samodzielnie zacząć tworzyć analizy i wizualizacje Twoich danych.

  POBIERZ QLIK SENSE

   

  Połączenie potrzeb użytkowników biznesowych i działu IT

  Znalezienie równowagi między potrzebami biznesu a działu IT od zawsze stanowiło wyzwanie. Qlik Sense jest narzędziem do analityki wizualnej, zaprojektowanym z myślą o obu departamentach: użytkownicy biznesowi mogą cieszyć się elastycznym i zwinnym rozwiązaniem, podczas gdy dział IT ma możliwość bieżącej, scentralizowanej kontroli, zgodnej z obowiązującym prawem i wymogami regulatorów.

  Dzięki Qlik Sense użytkownicy mogą eksplorować dane i odpowiadać na pytania na bieżąco, bez konieczności czekania na dział IT, który dopiero stworzy lub zaktualizuje ich aplikację do wizualizacji. Jednocześnie dane są bezpieczne, spójne oraz zaufane.

  Szybki, najlepszy w swojej klasie, rozwój aplikacji

  Qlik Sense daje efekty w krótszym czasie, poprzez dostarczenie deweloperom szybszej drogi, która umożliwi użytkownikom biznesowym dostęp do wizualizacji danych i możliwości eksploracji.

  • Dynamiczne środowisko deweloperskie: Przyjazny interfejs umożliwia deweloperom tworzenie aplikacji do wizualizacji danych, dzięki technice “przeciągnij i upuść” oraz możliwościom współpracy.
  • Otwarty i standardowy interfejs API: umożliwia wbudowanie Qlik Sense na strony internetowe i do innych aplikacji. Tym samym rozszerza podstawowe możliwości by sprostać niestandardowym wyzwaniom.
  • Integracja danych pochodzących z wielu źródeł, w tym Big Data: Qlik Sense łączy dane z różnych systemów – w tym źródła Big Data z całej organizacji, a tym samym zapewnia kompleksowy wgląd w dane i zapewnia możliwość wyciągania dogłębniejszych wniosków.

  Architektura klasy Enterprise

  Qlik Sense zostało zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach, wymagających scentralizowanej kontroli i skalowalności.

  • Łatwość korzystania: elastyczny przydział licencji, monitorowanie czasu wykorzystania oraz przyjazny interfejs, który oszczędza czas i ułatwia rozwiązywanie problemów.
  • Bezpieczeństwo: spełnianie wymogów bezpieczeństwa obowiązujących w danym przedsiębiorstwie jest możliwe dzięki elastycznemu mechanizmowi bezpieczeństwa, dokładnej kontroli, audytom i dziennikom aktywności.
  • Skalowalność: Wsparcie dla wizualizacji danych, elastyczne skalowanie i geograficznie rozproszone klastry umożliwiają globalne wdrożenia.

  Chcesz zobaczyć Qlik Sense w akcji i przekonać się, co może on zrobić dla Twojego biznesu? Poproś o projekt pilotażowy SiB. Dowiedz się więcej.

  Top