Podejmuj trafne decyzje w oparciu o dane

Qlik Sense Tour 2018

Chcesz wiedzieć jak szybko zdobywać informacje potrzebne do podejmowania trafnych decyzji biznesowych? Już dziś zarejestruj i poznaj odpowiedź na konferencji Qlik Sense Tour 2018. Spotkanie z nami to doskonała okazja do szczegółowego poznania platformy analitycznej Qlik Sense, która pomaga organizacjom w pełni wykorzystać potencjał posiadanych przez nie danych.

 

 

Kiedy: 13 czerwca (środa), w godz. 9:30-15:30

Gdzie: Golden Floor Tower, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa – 32 piętro (na terenie obiektu znajduje się parking oraz pozostałe parkingi nie należące do obiektu).

Dodatkowe informacje: Sesja ma charakter otwarty. W specjalnej strefie wiedzy będziesz miał okazję spotkać się z naszymi ekspertami i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

Podczas Qlik Sense Tour 2018:

 • Dowiesz się, jak zaawansowane, choć intuicyjne w obsłudze funkcje Qlik Sense ułatwiają szybkie zdobywanie cennych informacji;
 • Posłuchasz historii znanych firm, które korzystają z rozwiązań Qlik;
 • Poznasz unikatowy silnik asocjacyjny Qlik Associative Difference™, który znajduje niewykrywane przez inne rozwiązania powiązania między danymi;
 • Będziesz miał okazję uczestniczyć w praktycznych warsztatach dla początkujących lub średnio zaawansowanych użytkowników Qlik.

Zarejestruj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu uczestnictwa w wydarzeniu.

Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego prosimy Ciebie o oznaczenie checkboxów. Nie obawiaj się, nie będziemy wysyłać spamu. Będziemy się z Tobą kontaktować jedynie w takim zakresie, jaki wynika z wyrażonych przez Ciebie zgód. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody.

Udział w wydarzeniu oraz warsztatach jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązuje oddzielna rejestracja. Jeśli jesteś zainteresowany wyślij zgłoszenie na adres: anna.przedborska@hogart-bi.pl

 

Warsztat podstawowy:

Warsztat adresowany dla pracowników IT, analityków, użytkowników biznesowych, którzy nie znają i nigdy projektowali aplikacji w Qlik Sense. Po warsztatach będziesz potrafił:

 • utworzyć w pełni funkcjonalny dashboard
 • z łatwością poruszać się po swojej aplikacji
 • prezentować uzyskane wyniki za pomocą interaktywnych narracji
Wymagania:
 • znajomość Excela
 • podstawowa wiedza na temat baz danych

Aby wziąć udział w warsztatach, pamiętaj o zabraniu komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Qlik Sense, program możesz pobrać tu.

 

Warsztat średnio zaawansowany:

Warsztat adresowany dla pracowników IT, analityków oraz użytkowników biznesowych znających podstawy Qlik Sense. W ramach warsztatu rozbudowujemy aplikację, która powstaje na warsztacie podstawowym o:
 • Set Analysis, czyli elastyczna manipulacja zakresem danych w ramach wyrażeń
 • Elementy transformacji danych w skrypcie Qlik (ETL)
 • Manipulacja modelem danych (instrukcja join, mapping)
 • Obsługa plików QVD w skrypcie
 • Wprowadzenie do przyrostowego ładowania danych
 • Wizualizacja danych na mapach
 • Podstawowy optymalizacji wydajnościowej
Wymagania:
 • umiejętność samodzielnej budowy podstawowej aplikacji analitycznej w QS (załadownie danych oraz wizualizacja)
 • podstawowa wiedza na temat baz danych oraz SQL
Aby wziąć udział w warsztatach, pamiętaj o zabraniu komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Qlik Sense, program możesz pobrać tu.

Agenda

9:30 – 10:00 Rejestracja gości

10:00 – 10:15 Powitanie, Marek Grzebyk (Hogart Business Intelligence)

10:15 – 11:00 Prezentacja:

Lepsze informacje przy mniejszym wysiłku: jak zdobyć przewagę w dobie gospodarki analitycznej, Tuna Yemisci, (Qlik), Michał Nurzyński (Hogart Business Intelligence)

11:00 – 11:30 Przerwa kawowa

W czasie przerwy kawowej uruchomimy specjalną strefę wiedzy. Będziesz miał okazję porozmawiać i zadać pytania Piotrowi Kierulowi – jednemu z najbardziej doświadczonych specjalistów Qlik w Polsce

11:30 – 12:30 Wystąpienie klienta:

Psychologia Danych – to nowy termin, stworzony przez Radosława Łasochę. Pojęcie to tłumaczy jak, w prawdziwym życiu stosować najważniejsze zasady psychologii zgrupowane w czterech, podstawowych obszarach. Psychologia Nauki, Psychologia Socjalna, Psychologia Postrzegania i Psychologia Kognitywno-Behawioralna, Radosław Łasocha (Accenture Poland)

Zastosowanie Qlik Sense  w podmiocie leczniczym. Analiza przypadku, Jarosław Kozera (ekspert rynku zdrowotnego)

12:30 – 12:45 Przerwa kawowa

12:45 – 13:30 Lunch

Na miejscu serwujemy bezpłatny lunch w dwóch wersjach: mięsnej oraz wegetariańskiej (jeśli jesteś na diecie wegańskiej lub bezglutenowej poinformuj nas o tym wcześniej – przygotujemy dla Ciebie odpowiedni posiłek)

13:30 – 15:30 Praktyczne warsztaty Qlik Sense: warsztat podstawowy i średnio zaawansowany; Piotr Kierul, Michał Nurzyński (Hogart Business Intelligence)


Prelegenci

 

 

Radosław Łasocha – Data Visualization Global Manager, Accenture PolandJarosław Kozera – Ekspert rynku zdrowotnegoTuna Yemisci  Area Manager, Qlik
Marek Grzebyk – Managing Director, Hogart Business IntelligencePiotr Kierul – Implementation Team Manager, Hogart Business IntelligenceMichał Nurzyński  Presales Manager & Key Account Coordinator, Hogart Business Intelligence

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

Anna Przedborska
PR & Marketing Specialist
tel. +48 785 994 060
mail: anna.przedborska@hogart-bi.pl

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest otrzymanie potwierdzenia. Pozostawiamy sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

 

OrganizatorOrganizator
Top