Webinar na żądanie

Koniec ery Qlik Sense Desktop?

Prelegent: Paweł Molga

Koniec ery Qlik Sense Desktop?

Pod koniec ubiegłego roku Qlik wydał oświadczenie o zmianach dotyczących korzystania z bezpłatnej wersji Qlik Sense Desktop po 30 czerwca 2020 r. Wokół tematu narosło wiele pytań i wątpliwości. Czy Qlik Sense Desktop zostanie zastąpiony płatną wersją? W jaki sposób korzystać z oprogramowania na nowych zasadach?

Na te i wiele innych pytań udzielimy odpowiedzi w trakcie webinaru. 

Dla kogo

Użytkowników bezpłatnej wersji Qlik Sense Desktop.

Dodatkowe informacje

Wydarzenie jest bezpłatne. 

Zapisz się na webinar

  W celu uczestnictwa w wydarzeniu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Hogart Business Intelligence Sp. z o.o. na zasadach określonych w polityce prywatności.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną dotyczących: webinarów, konferencji, szkoleń, oferty odnoszącej się do platformy Qlik na zasadach określonych w polityce prywatności.

  Prelegent

  Paweł Molga

  Regional Sales Manager

  Jako Regional Sales Manager wspiera klientów, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki wizualnej Qlik. Na co dzień współpracuje z największymi klientami w Polsce, m.in. z branży farmaceutycznej, bankowości czy retail. Od 20 lat pracuje w branży IT, specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak planowanie strategii sprzedaży oraz zarządzanie projektami. Z Hogart Business Intelligence związany od niespełna 2 lat.

  Top