Jak dzięki BI błyskawicznie pozyskiwać informacje z danych?

Bezpłatna konferencja online: Qlik Analytics Tour 2020

Konferencja online: Qlik Analytics Tour
16 września (środa), g. 10:00 - 15:00

Czy wiesz, że firmy oparte na danych mają nawet 23 razy większą szansę na pozyskanie nowych klientów i sześciokrotnie większą na ich późniejsze zachowanie. Organizacje z dobrze rozwiniętą analityką wiedzą jak skutecznie i szybko przekształcić know-how w pożądane wyniki biznesowe.

Chciałbyś dołączyć do grona takich firm? Firm, które potrafią przekuć dane w najlepsze decyzje biznesowe? Weź udział w bezpłatnej 6. edycji konferencji Qlik Analytics Tour. W ciągu 1 dnia zapoznasz się z najnowszymi trendami w zakresie analizy danych. 

Podczas wydarzenia poznasz również platformę analityczną Qlik i dowiesz się co Twoja organizacja może zyskać dzięki jej zaawansowanym funkcjonalnościom takim jak: Augmented Analytics i Natural Language Processing.

Dlaczego warto?

Dowiesz się od największych graczy na rynku: Jak zacząć korzystać z narzędzia BI – Qlik Sense. Jakich unikać błędów przy jego wdrożeniu? Jak z jego pomocą uzyskać przewagę nad konkurencją?

Będziesz miał okazję uczestniczyć w praktycznych warsztatach. W ciągu zaledwie 2 godzin, zbudujesz samodzielnie aplikację analityczną, korzystając z zewnętrznych systemów i źródeł danych.

Zobaczysz rozwiązania w Qlik oparte o zaawansowane funkcje takie jak m.in. Augmented Analytics i Natural Language Processing.

W specjalnej “strefie wiedzy” skonsultujesz się z najbardziej doświadczonymi w Polsce ekspertami BI, w kwestii problematyki analizy danych w Twojej organizacji.

Przekonasz się, w jaki sposób możesz wykorzystać najnowsze technologie, aby szybko uzyskiwać informacje ułatwiające podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych.

Warsztaty online z Qlik Sense

Warsztaty na poziomie podstawowym kierujemy do wszystkich osób, które nie znają platformy Qlik, w tym m.in. do dyrektorów, managerów, kadry zarządzającej, pracowników działów: IT, BI, sprzedaży, analiz, controllingu, zarządzania wydajnością oraz wszystkich osób dopowiedzianych za zarządzanie danymi w firmie. 

Program warsztatów podstawowych w formule online:

 • Tworzenie wizualizacji metodą „przeciągnij i upuść”
 • Asocjacyjne oraz inteligentne wyszukiwanie
 • Zaawansowana wizualizacja danych
 • Prezentacja uzyskanych wyników za pomocą interaktywnych narracji
 • Storytelling – dzielenie się wynikami analiz z innymi użytkownikami
 • Opracowanie w pełni funkcjonalnych dashbordów
 • Integracja danych

Agenda

10:00 – 10:10

Powitanie gości

Paweł Molga  – CEE & Nordics Sales Director, Hogart Business Intelligence

10:10 – 11:00

Keynote Presentation & Demo

Sławomir Baranowski – Jesień – Regional Sales Manager, Qlik
Piotr Kierul – Expert Services Director, Hogart Business Intelligence

 • Jak zbudować dashboard w kilka minut przy wsparciu Qlik Cognitive Engine
 • Qlik Cloud – idealne miejsce dla aplikacji Qlik Sense, QlikView i innych materiałów
 • Wykorzystanie języka naturalnego do komunikacji z Qlik Sense
 • Qlik Catalog – “sklep z danymi”, jak zapanować nad danymi źródłowymi

11:00 – 11:30

Przerwa 

W czasie przerwy uruchomimy specjalną strefę wiedzy. Będziesz miał okazję zadać pytania m.in. Piotrowi Kierulowi – jednemu z najbardziej doświadczonych ekspertów Qlik w Polsce.

11:30 – 12:15

Prezentacja klienta

Joanna Stachowska – Dyrektor Finansowy, PROCAM Polska

“Jak zmienić dane w użyteczną wiedzę o biznesie?”:

 • Jak dzięki właściwie przygotowanej analizie, zmienić postrzeganie danych w wiedzę niezbędną do prowadzenia biznesu
 • Jaką wartość dla firmy i jej pracowników mają właściwie zebrane dane i zaprezentowane w odpowiedniej formie:
  • Wiedza potrzebna od zaraz – czyli jak z pracownika zrobić menadżera?
  • Doradca agronomiczny czy sprzedawca – jak z naukowca zrobić biznesmena?
  • Analityk czy kolekcjoner danych – jak zbudować wartość dodaną działu analiz biznesowych?
 • Jak w trakcie pandemii udało się zmienić sposób pracy z danymi: poprawić wszystkie wskaźniki logistyczne i o dwa miliony zmniejszyć wartość rezerw w firmie

12:15 – 13:00

Przerwa

13:00 – 15:00

Praktyczne warsztaty na poziomie podstawowym z Qlik Sense – dostępne tylko dla osób, które otrzymały link do części warsztatowej

Warsztaty poprowadzi:

Bogusław Gmitruk – Qlik Consultant, Hogart Business Intelligence

Zarezerwuj miejsce w światowym turnee Qlik Analytics

Joanna Stachowska

Dyrektor Finansowy
PROCAM Polska

Kieruje pionem finansów w jednej z największych polskich firm agronomicznych w Polsce.

Od prawie 25 lat zajmuje się organizacją procesów pomocniczych z ukierunkowaniem na finanse i administrację w przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych.

Obecnie od 8 lat w Procam Polska zarządza działami księgowości, działu kontroli należności, działu analiz biznesowych i centrum usług wspólnych.

Z pasją zajmuje się każdą niedocenioną częścią działalności firmy przekształcając ją w wartościowy element biznesu.

Sławomir Baranowski-Jesień

Regional Sales Manager
Qlik

Odpowiada za sprzedaż w Polsce rozwiązań Qlik Data Analytics i Qlik Data Integration. Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Budował, reorganizował i zarządzał segmentami sprzedaży w takich firmach jak SAP, Cisco, IBM. Pasjonat nowych technologii, który zainteresowany jest przede wszystkim korzyściami wynikającymi z ich wdrażania.

Piotr Kierul

Expert Services Director
Hogart Business Intelligence

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów Qlik w Polsce. Od ponad 10 lat związany z zespołem konsultantów HBI, początkowo w roli architekta, developera oraz trenera, a następnie szefa działu wdrożeń. Nadzoruje międzynarodowe projekty skali enterprise realizowane dla klientów z branży energetycznej, farmaceutycznej czy retail. Pasjonat BI i nowych technologii wspierających biznes. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch przedszkolaków oraz entuzjasta motoryzacji, squasha i sim-racing’u.

Bogusław Gmitruk

Qlik Consultant
Hogart Business Intelligence

Specjalizuje się nie tylko w Qlik Sense i QlikView, ale również dodatkowych komponentach platformy takich jak: NPrinting czy Web Connectors. Jest architektem największych wdrożeń wielonodowych i klastrowych w firmie Hogart. Od kilku lat jest także trenerem szkoleń Qlik. Z firmą Hogart związany od ponad 6 lat.

Paweł Molga

CEE & Nordics Sales Director
Hogart Business Intelligence

Wspiera klientów oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki wizualnej Qlik. Od 20 lat pracuje w branży IT, specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak planowanie strategii sprzedaży oraz zarządzanie projektami.

Zarezerwuj miejsce w światowym turnee Qlik Analytics

  Czy chcesz uczestniczyć online w warsztatach podstawowych z Qlik Sense? Zapisy zbieramy do 13 września (niedziela) do g. 24:00. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.
  TakNie


  W celu uczestnictwa w wydarzeniu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Hogart Business Intelligence Sp. z o.o. na zasadach określonych w polityce prywatności.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną dotyczących: webinarów, konferencji, szkoleń, oferty odnoszącej się do platformy Qlik na zasadach określonych w polityce prywatności.

  Na konferencję zapraszamy zarówno kadrę zarządzającą, jak i specjalistów nastawionych na rozwój, innowacje oraz najnowszą wiedzę z obszaru analityki i Business Intelligence.

   

  W razie pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorką:

  Anna Przedborska
  PR & Marketing Specialist
  tel. +48 785 994 060
  mail: anna.przedborska@hogart-bi.pl

  Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest otrzymanie potwierdzenia. Pozostawiamy sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, w szczególności osobom reprezentującym podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

  Top