Wszystko czego możesz oczekiwać od
Twojego rozwiązania analitycznego
w jednym miejscu

Qlik Analytics Platform

Wierzymy, że wszędzie tam, gdzie podejmowane są decyzje, powinien być dostęp do analizy i wizualizacji danych. Qlik Analytics Platform to łatwe w obsłudze narzędzie, które zapewni Twojej firmie przewagę nad konkurencją.

Dobra wiadomość dla programistów

Bez względu na to, czy pracujesz przy prostych aplikacjach typu „mashup” z zaledwie kilkoma wykresami, czy też przy bardziej kompleksowych, zintegrowanych aplikacjach webowych, Qlik Analytics Platform daje Ci następujące możliwości:

 

  • Zamieszczanie wizualizacji danych w dowolnym miejscu: dzięki Qlik Analytics Platform masz stały dostęp do platformy z dowolnego urządzenia. Możesz również korzystać ze standardowego środowiska opracowań analitycznych, aby tworzyć i ponownie wykorzystywać modele danych, ustawienia bezpieczeństwa i wizualizacje.
  • Dostęp do mechanizmu Qlik Associative Indexing Engine (QIX): wraz z platformą zyskujesz dostęp do silnika QIX, dzięki czemu możesz tworzyć własne rozwiązania na bazie mechanizmu będącego podstawą produktów Qlik.
  • Stosowanie nowoczesnych i otwartych interfejsów API: interfejsy API powstały w oparciu o współczesne standardy i są kompatybilne z większością najnowszych technologii internetowych i aplikacyjnych.

 

Platforma OEM

  • Twórz atrakcyjne wizualizacje danych: korzystaj z biblioteki nowoczesnych wizualizacji Qlik, tak aby tworzyć niezwykle atrakcyjne aplikacje i kokpity menedżerskie.
  • Zaoferuj swoim klientom to, czego najbardziej potrzebują: uzyskaj przewagę nad konkurencją, oferując swoim klientom to, co najbardziej sobie cenią – możliwość interaktywnej wizualizacji danych analitycznych.
  • Używaj licencji dopasowanej do potrzeb: wiemy, że każdy klient posiada inne zapotrzebowanie na udostępnianie licencji. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz szereg modeli elastycznego licencjonowania.

Platforma dla przedsiębiorstw

  • Rozszerz swoje możliwości nadzorowania: oferujemy scentralizowany schemat nadzoru. Qlik Analytics Platform to szerokie spektrum sposobów użycia danych analitycznych, dzięki czemu możesz poszerzyć gamę zastosowań narzędzi Qlik i wykorzystać wszystkie rodzaje wizualizacji w dowolnej aplikacji.
  • Uzyskaj dostęp do interaktywnej analizy z poziomu aplikacji stosowanych w procesie pracy: programiści mogą uzyskać dostęp do silnika QIX Engine i biblioteki wizualizacji w celu tworzenia wizualizacji danych na aplikacjach, których używają w codziennej pracy.
  • Zaangażuj społeczności Twoich klientów i partnerów: dzięki standardowym i współczesnym interfejsom sieci API możesz umieszczać swoje wizualizacje i dane w dowolnej aplikacji lub portalu.
Top