Webinar na żądanie

Modernizacja analityki - jak skorzystać z nowego programu Qlik?

Prelegent: Paweł Molga

Modernizacja analityki - jak skorzystać z nowego programu Qlik?​ Część I

Podczas pierwszego z serii webinaru opowiemy o „Qlik Analytics Modernization Program” – programie, który daje zupełnie nowe możliwości w zakresie migracji z QlikView na Qlik Sense.

Dzięki programowi możesz ograniczyć koszty migracji i koszty utrzymania nowego środowiska. Program daje Ci również pełną swobodę wyboru. Możesz kontynuować korzystanie z QlikView i migrować na Qlik Sense w odpowiednim dla Twojej organizacji tempie.

Dodatkowo w czasie webinaru zaprezentujemy program wsparcia dla użytkowników QlikView. Opowiemy o nowych licencjach i nowym produkcie – Qlik Sense Enterprise w chmurze!

Zobacz również część II

Dla kogo?

Użytkowników QlikView. 

Zapisz się na webinar

  W celu uczestnictwa w wydarzeniu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Hogart Business Intelligence Sp. z o.o. na zasadach określonych w polityce prywatności.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną dotyczących: webinarów, konferencji, szkoleń, oferty odnoszącej się do platformy Qlik na zasadach określonych w polityce prywatności.

  Dodatkowe informacje

  Wydarzenie jest bezpłatne. 

  Prelegent

  Paweł Molga

  Regional Sales Manager

  Jako Regional Sales Manager wspiera klientów, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki wizualnej Qlik. Na co dzień współpracuje z największymi klientami w Polsce, m.in. z branży farmaceutycznej, bankowości czy retail. Od 20 lat pracuje w branży IT, specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak planowanie strategii sprzedaży oraz zarządzanie projektami. Z Hogart Business Intelligence związany od niespełna 2 lat.

  Top