Masters Summit for Qlik, 2018

Masters Summit for Qlik, 2018

20.04.2018

Masters Summit

Jest nam miło poinformować, że w dniach od 3 do 5 kwietnia uczestniczyliśmy w „Masters Summit for Qlik”. Tegoroczna, XIV edycja międzynarodowej konferencji odbyła się w Pradze.

Masters Summit to wydarzenie o charakterze edukacyjnym, którego mottem przewodnim jest hasło: “Take your Qlik skills to the next level”. Trzydniowa konferencja była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji w zakresie platformy Qlik. Sesje poprowadzili najwięksi eksperci z ramienia Qlik: Barry Harmsen, Rob Wunderlich, Christof Schwarz, Oleg Troyansky, Bill Lay czy Nick Webster.

W trakcie wydarzenia Rob Wunderlich zaprezentował najnowszą wersję do analizowania dokumentów QlikView (ciągle jeszcze niedostępną na stronie wersja 3.9) oraz zdradził jak najefektywniej korzystać z tego narzędzia. Na uwagę zasługuje również sesja, którą poprowadził Nick Webster. Prelegent prezentował case study dotyczący przygotowania rozszerzenia Qlik Sense (Qlik Sense Search Components). Z kolei Christof Schwarz opowiadał o Piscsso.js i automatycznej wysyłce alertów z Qlik Sense.

 

Qlik Sense

 

Hogart Business Intelligence współpracuje z firmą Qlik od 11 lat. Jako wieloletni partner biznesowy, jesteśmy regularnym gościem konferencji Masters Summit. W tym roku uczestniczyliśmy w wydarzeniu jako jedyna firma z Polski. Naszym przedstawicielem był Bogusław Gmitruk, który od czterech lat pracuje jako konsultant w zespole wdrożeń.

 

Masters Summit

Top