Cykl webinarów: Modernizacja analityki

Solidna porcja wiedzy na temat modernizacji analityki platformy Qlik

Wykorzystaj jeszcze lepiej możliwości platformy Qlik

Jesteś użytkownikiem platformy Qlik lub chcesz poznać jej możliwości? Dołącz do programu kompleksowych webinarów poświęconych tematyce modernizacji analityki. Możesz zapisać się na pełen cykl webinarów wypełniając formularz lub klikając w konkretne wydarzenie/a poniżej. 

 

Jeśli jesteś potencjalnym użytkownikiem lub użytkownikiem Qlik Sense dowiesz się m.in.:

  • Jak tworzyć raporty od podstaw w Qlik NPrinting?
  • Jak wizualizować dane na mapach z Qlik GeoAnalytics?
  • Jak wykorzystać narzędzie Qlik do analiz finansowych? 
  • Jak zarządzać plikami QVD?

 

Jeśli jesteś użytkownikiem QlikView dowiesz się m.in.:

  • W jaki sposób nowy program „Analytics Modernization Program” wspiera użytkowników QlikView?
  • Jak wygląda przebieg procesu migracji z QlikView na Qlik Sense? Jakie są zagrożenia?

Zobacz bezpłatnie pełen cykl webinarów

Bądź na bieżąco i otrzymuj przypomnienia o zbliżających się webinarach

W celu uczestnictwa w wydarzeniu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Hogart Business Intelligence Sp. z o.o. na zasadach określonych w polityce prywatności.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną dotyczących: webinarów, konferencji, szkoleń, oferty odnoszącej się do platformy Qlik na zasadach określonych w polityce prywatności.

Cykl obejmuje webinary

Webinar będzie dostępny na żądanie

Wyjaśnimy czym są pliki QVD i jak nimi w odpowiedni sposób zarządzać. Porozmawiamy również o Qlik Data Catalist for QVDs (dawniej Qlik Data Catalyst for QVDs). 

Webinar na żądanie

Zobaczysz jak z pomocą GeoAnalytics wizualizować dane na mapach oraz przeprowadzać złożone analizy w oparciu o dane geograficzne. 

Webinar na żądanie

Poznasz możliwości narzędzia Qlik NPrinting. Nauczysz się jak utworzyć raport od podstaw, harmonogram wysyłki oraz jak ją skonfigurować.

Webinar na żądanie

Dowiesz się jak w praktyce wygląda przebieg procesu migracji z QlikView na Qlik Sense i jakie wiążą się z tym zagrożenia. Poznasz nowy program wsparcia dla użytkowników QlikView.

Webinar na żądanie

Dowiesz się dlaczego nowy program „Qlik Analytics Modernization Program” umożliwia użytkownikom QlikView łatwiejsze rozpoczęcie pracy z Qlik Sense.

Termin ogłosimy wkrótce

Na podstawie praktycznych przykładów nauczysz się jak przygotowywać analizy finansowe w Qlik. Zobaczysz jak działa rozszerzenie Vizlib Financial Report.

Nasi eksperci

Piotr Kierul

Implementation Team Manager

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów Qlik w Polsce. Od 11 lat związany z zespołem konsultantów HBI. Nadzoruje międzynarodowe projekty skali enterprise realizowane dla klientów z branży energetycznej, farmaceutycznej czy retail.

Andrzej Dobiegała

Qlik Consultant

Konsultant, architekt rozwiązań, programista Business Intelligence i trener szkoleń. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w przygotowaniu aplikacji Qlik. Uczestniczył w realizacji kilkudziesięciu projektów BI z wykorzystaniem narzędzi: Qlik Sense, QlikView i NPrinting. W ostatnim czasie specjalizuje się w aplikacjach z zakresu Controllingu i HR. 

Bogusław Gmitruk

Qlik Consultant

Specjalizuje się nie tylko w Qlik Sense i QlikView, ale również dodatkowych komponentach platformy takich jak: NPrinting czy Web Connectors. Jest architektem największych wdrożeń wielonodowych i klastrowych w firmie Hogart. Od kilku lat jest także trenerem szkoleń Qlik.

Marcin Teodorczyk

Qlik Consultant

Swoją przygodę z narzędziami Qlik rozpoczął w 2012 r. Od ponad 3 lat pełni rolę konsultanta i trenera BI w Hogart Business Intelligence. Jest architektem i wykonawcą rozwiązań “szytych na miarę” między innymi w takich branżach jak medyczna czy farmaceutyczna. Programista .Net, SQL, JavaScript, HTML. W wolnej chwili pasjonat IoT i elektroniki. 

Piotr Wodziński

Qlik Consultant

Odpowiedzialny za długoterminowe wsparcie i rozwój złożonych środowisk QlikView oraz Qlik Sense m.in. w Amcor i Eltel Networks. Posiada również doświadczenie w realizacji narzędzi analitycznych w obszarze finansów.

Paweł Molga

Regional Sales Manager

Wspiera klientów, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki wizualnej Qlik. Od 20 lat pracuje w branży IT, specjalizuje się m.in. w takich obszarach jak planowanie strategii sprzedaży oraz zarządzanie projektami.

Top